Oferta

OFERTA A&M VIDEO Proponuję 2 warianty świadczonych usług: FILMOWANIE oraz FILMOWANIE + FOTOGRAFIA

Oferta filmowa WESEL zawiera:

Nagranie: Przygotowanie Pani Młodej w domu, Przygotowanie Pana Młodego w domu, Przyjazd Pana Młodego do domu Pani Młodej, Uroczystość zaślubin w kościele, życzenia pod kościołem, przyjazd Młodych na salę weselną, impreza weselna, krojenie tortu weselnego, oczepiny.

Jakość filmu 4K (3840x2160) lub Full HD (1920x1080).

Dwóch operatorów w dniu ślubu i wesela wyposazonych w gimbale (system stabilizacji kamery, dający niepowtarzalnie płynny efekt, idealnie stabilne ujęcia) oraz bezlusterkowece. Dynamiczny, staranny i nowoczesny montaż.

Efektowny teledysk w formie skrótu wydarzeń z całego dnia, Długość filmu - wg życzenia, zazwyczaj 60-90 min, Film w formacie mp4 na przenośnej pamięci pendrive. Każdy pendrive w eleganckim etui z możliwością graweru.

Dojazd do klienta na terenie powiatu ostrowieckiego - gratis.

Opcje dodatkowe: Filmowy plener - sesja filmowa odbywająca się w innym niż ślub terminie. Atrakcyjne ujęcia plenerowe ubarwiające cały reportaż/teledysk.

Pendrive - dzięki niemu możecie oglądać swój film w jakości 4K/Full HD bez konieczności posiadania odtwarzacza Blu-ray, wystarczy komputer lub kompatybilny telewizor.

OFERTA VIDEO Pakiet podstawowy: zapytaj o cenę... film w jakości Full HD/4K na pendrive, długość filmu dowolnie ustalana, interaktywne menu filmu, filmowanie ceremonii ślubnej, filmowanie życzeń, filmowanie przywitania pary młodej, filmowanie przyjęcia weselnego  (do godz. 1:00 w nocy), pierwszy taniec, zabawa weselna, tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny.

Dwóch operatorów w żadnym stopniu nie utrudnia przebiegu imprezy, ponieważ ich działania są skoordynowane i zapobiegają niepotrzebnemu chaosowi który może towarzyszyć rejestracji jedną kamerą. Przede wszystkim dwóch operatorów bez problemu uchwyci wszystkie najciekawsze momenty, co w przypadku rejestracji jednokamerowej może być znacznie utrudnione ze względu na spontaniczny charakter imprezy weselnej i ciągłą akcję. Dzięki takiej metodzie rejestracji jeden operator rejestruje statyczne, płynne ujęcia, drugi natomiast skupia się na dynamice i uchwyceniu emocji w trakcie zabawy.

Pakiet rozszerzony: zapytaj o cenę... elementy pakietu podstawowego, film w jakości 4K na pendrive, długość filmu dowolnie ustalana, filmowanie błogosławieństwa, filmowanie przygotowań pary młodej fryzjer, kosmetyczka, ubieranie, filmowanie ceremonii ślubnej kazanie, konkordat, przysięga małżeńska. filmowanie pleneru w dniu wesela skrót z wesela w formie teledysku

Plener ślubny. Sesję plenerową przeważnie proponujemy w innym dniu niż dzień ślubu. Jest to lepsze rozwiązanie ponieważ istnieje możliwość dopasowania pory dnia, miejsca oraz czasu sesji (nie czekają na nas goście weselni, zatem nie trzeba się śpieszyć). Ponadto nie trzeba się martwić by nie zbrudzić lub nie zniszczyć stroju ślubnego. To wszystko składa się na wyjątkowe ujęcia i świetny klip pleneru. Wesele rejestrowane przez dwóch operatorów. Ten sposób realizacji materiału ze ślubu i wesela zyskuje coraz większą popularność. Daje on możliwość o wiele bardziej atrakcyjnego i dynamicznego montażu waszego filmu niż w przypadku rejestracji jednokamerowej.

Ceny oraz szczegóły odnośnie wolnych terminów kontakt telefoniczy bądź mailowy.